Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vaginában a felső falon egy...

Vaginában a felső falon egy kis gumó normális?

Figyelt kérdés

Barátnőm nevében írok, mert nem jut géphez, tehát ki van aakdva, emrt tablettát szedett és fél, hog ynem hatott, mert most hagyta abba mivel mint kiderült gyomorfekélyt okozott neki (lindinette 20). És most attól fél, hogy nem is hatott.


Mivel belül érez egy gumót amit idáig nem. Gondoltam felteszem a kérdést, igaz én már hónapokkal ezelőtt is éreztem neki bent azt akis gumót, én úgy gondotlam, hogy a G-pontja mert úgy olvastam ,de a lényeg, hogy szerintem ott volt az idáig is. Igazából at várom, hogy megmnyugtassatok, hogy ez véletlenül sem lehet terhességi jel, bár én nem hiszem..


előre is köszi.


2008. jún. 18. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:

:))

Az valóban a G pont lehet.

Kizárt, hogy a terhesség jele.

Attól, hogy mellékhatásként gyomorfekélyt okozott a tabletta (?) attól még a hormontartalma hatott. Nem valószínű, hogy terhes lett.

2008. jún. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
lehet hogy nő ki a farka!
2010. márc. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem nézessétek meg, mert a G-pont a vagina bejáratától kb. 3-4 cm-re van, nem pedig fent! Nehezen hiszem, hogy a bnőd G-pontja annyira fent van, és utána még 10 centi a hüvelye.
2010. nov. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!