Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna menstruáció vagy mi?

Barna menstruáció vagy mi?

Figyelt kérdés

Tegnap suliban vettem észre hogy olyan lett a bugyim így be is raktam egy betétett de szerintem elég barnás. Még csak egyszer volt meg januárban és nem is most kéne megjönnie, másrészt pedig elég kevés is. Bepánikoltam hogy mi lehet ez. Anyukámnak nem merem mondani mert nem suoktunk ilyenekeről beszélni. Légyszi segítsetek.


13/L



2017. febr. 22. 16:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne idegeskedj nincs baj:) Te még csak most kezdesz menstruálni, a hormonok még nem úgy működnek.

Biztos hallottad már máskor is, hogy barnáznak a nők ez általában a menstruáció vége felé jelentkezik, amikor már nem olyan intenzív a vérzés.

Ha anyukáddal nem mered megbeszélni, akkor próbáld meg a háziorvossal, vagy a védőnénivel, azt hiszem ők nagyon szívesen segítenek neked:)

2017. febr. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!