Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elfelejtettem bevenni a...

Elfelejtettem bevenni a tablettát, mikorra várható a vérzés? (hosszabban lent)

Figyelt kérdés

A Yadine nevű fogamzásgátló tablettát szedem már majdnem egy éve. Sajnos elfelejtettem bevenni csütörtökön (a levélből a csütörtökivel együtt még 3 szem volt hátra, utána jött volna a 7 napos tablettamentes időszak). A használati utasítás alapján két lehetőségem volt:

1. vagy a péntekivel együtt beszedem a csütörtökit, és az utolsó szem után rögtön elkezdem az új levelet

2. vagy nem veszem be az utolsó 3 szemet, és a szokásos kezdőnapomon (ami nekem a vasárnap) kezdem el szedni az új levelet, tehát 7 napnál rövidebb szünetet kell tartanom

A kérdésem az lenne, hogy amennyiben az utóbbi megoldást választottam, és normális szedés esetén a szombati utolsó tabletta utáni csütörtökön szokott megjönni a menstruációm, ebben az esetben mikorra várható, vagy várható e egyáltalán, hogy ebben a hónapban megjön?

előre is köszi a válaszokat :)



2017. febr. 26. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hétfőn várható, de mivel már vasárnap beveszed az elsőt, lehet, hogy gyengébb lesz a szokásosnál vagy kimarad.
2017. febr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szóval akkor ugyan annyi idő (4 nap) a szedés abbahagyását követően, ha jól értem? köszönöm a választ :)
2017. febr. 26. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!