Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez most normalis vagy mi van?

Ez most normalis vagy mi van?

Figyelt kérdés

sziasztok

2Napja jott meg,meg mindig erosen verzek kb.3orankent cserelnem kell a tamponomat mert mindig hamar tele lesz. De a vart menstruacios ido elott jott most kb 4nappal elobb. A naptaram szerint csak marcius 1-jen kellett volna legkozelebb megjonnie,es ebben a honapban nem kellett volna hogy legyen,mivel a ciklisaim hosszuak 34-35naposak. Es rogzitettem a mostanit es teljesen megvaltozott a statisztika most a legro idebb ciklus napok szama 29,a leghosszabb 34korul van. Ez normalis? Csinaltam tesztet,nem vagyok terhes. De arra lennek kivancsi hogy ez most igy normalis hogy elobb jott par nappal vagy nem? Mert az en ciklusaim mindig orara pontosak voltak eddig.

Bocsi ha rossz kategoriaba irtam,kicsit ki vagyok akadva,meg megvagyok ilyedve. Koszi a valaszokat.


2017. febr. 26. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Senki nem gép, senki nem menstruál óramű pontossággal. Teljesen rendszeres, megbízható ciklusnál is benne van bárkinek a paklijában, hogy hamarabb jön vagy késik pár napot. Nincs ebben semmi rendkívüli, bárkivel megeshet.
2017. febr. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia

Akkor nem kell aggodnom ugye teljesen normalis ez?

Egyebkeng olyan,mint amilyen szokott lenni,omlik mint a Niagara. Mellgajdalom,hiszti,ingerlekenyseg is megvolt,mellgajfalom kisse meg van,de remelem elmulik.

Koszonom szepen.kellemes estet.

2017. febr. 26. 22:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne normális pár nap késés?! Jézusom... Te se lehetsz tisztában a saját tested működésével. A menstruációt rengeteg minden befolyásolja, nem várhatod el, hogy mindig órára pontos legyen. Nem értem a félelmedet, elvégre csak 3 nappal előbb jött meg, ami teljesen normális. Most így sikerült, ez van.

20N

2017. febr. 27. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ezt akkorsem ertem,2napig csak ugy omlott,az esti betetemen meg alig volt,ma reggel meg pisiles utan ilyen hosszu kicsit alvadt veres nyak tavozott belole,ez normalis?:0 erdekes lenne ha mar vege lenne a menstruacionak mivel en kb.5-6napokig akar egy hetig is szoktam menstrualni.legrovidebb 4nap volt
2017. febr. 27. 10:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem minden menstruáció ugyanolyan. Ha ez egyszeri alkalom, akkor normális. Este nekem is kevesebb van, mivel vízszintesen fekszem. Az alvadt vér is normális, az a darabokban leváló méhnyálkahártya.

20N

2017. febr. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mondhatni egyszeri alkalomnak igen,mert nagyon ritkan fordul elo ilyen velem,de elo szokott fordulni.

Koszonom

2017. febr. 27. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!