Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitiv teszt utan mensi...

Pozitiv teszt utan mensi szeru verzes. Veteles vagy normalis lehet?

Figyelt kérdés

3 napja kozepes erossegu pozitiv tesztem lett 19 dpon. Aznap delutan elkezdtem barnazni, ami kesobb verzesbe ment at.

Szedtem progeszteront es pihentem, de azota is verzek, sokkal gyengebb mint egy mensi, de egyertelmuen verzes es nem barnazas.


A mai tesztem alig lathato pozitiv, az orvos ma nem latott semmit az ultrahangon.


A verveteli hcg szintem viszont eros pozitiv lett.

Ezt az orvosom mondta amikor felhivott.


Szerdan kell visszamennem vervetelre. Az orvosom azt mondta lehet nem veteles volt, es sokan vereznek a terhesseg elejen. Meg barmi lehet.


Valaki volt hasonlo helyzetben?


Elore is koszonom :)


2017. febr. 20. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerdán megmondja a vérvétel, ha legalább duplázódik a hcg, minden oké, ha nem, akkor vetélés sajnos. Én egyébként látatlanban erre tippelek, de nem vagyok sem orvos, sem jósnő.
2017. febr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, biztosat csak szerdan tudnak majd mondani.


Remelem megmarad, de a megerzesem azt suggalja hogy sajnos nem.


Koszonom hogy irtal.

2017. febr. 20. 21:02
 3/5 anonim ***** válasza:
a vérzés soha nem jelent jót. ha szerencséd van megmarad a baba ha nem akkor sajnos nincs mit tenni.. de reménykedni lehet!
2017. febr. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajnos csokkent a hcg szint..


Mar 2 eve vartunk erre a pillanatra, es amikor vegre pozitivat teszteltem mar el is ment..


Remelem hamarosan en is atelem milyen erzes allapotosnak lenni.

2017. febr. 22. 15:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom, kitartás, eljön a te időd is!
2017. febr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!