Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon használat, hasfajas....

Tampon használat, hasfajas. összefüggés?

Figyelt kérdés

Ma először használtam tampont(Ob Pro Comfort Super) fájt a felhelyezése valószínűleg túl nagy volt (szűz vagyok) és éreztem utana is bent nem volt jó se ülni se fekudni. 2dbot használtam a mai nap(csak 4orat volt bent) és napközben még elviselhetően fajt a hasam (eddig ilyenkor alig szokott fájni) aztán erősödött de nagyon és estére elviselhetetlen lett. Nem tudom,okozhatja a tampon helytelen használata vagy mire gondoljak semmi köze hozzá? Koszonom szépen előre is a válaszokat

17/L



2017. febr. 26. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Ha helyesen használod, akkor is dörzsölheti a méhszájat, és a méhszájseb is ettől van.

És figyeld magad, ha a tájékoztatóban leírt tünetek jelentkeznek, azonnal mentőt kell hívni.

2017. febr. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia :) semmi pánik ez természetes. Nem tudom mennyire olvastál utána a témának de az hogy szűz vagy közbe játszhat ugye bár odalent szűkebb vagy. Másrészt ha nem akkor tapasztalatból mondom, hogy elsőre fáj kényelmetlen is én is így voltam vele fájt a hasam ülés stb. Amit te is írtál. Viszont én azt ajánlom ha nagyon szeretnél tampont használni akkor próbáld ki mégegyszer de ha akkor is fáj válts vissza betétre. Van olyan aki nem birja a tampont más meg csak azt különbözünk. :) remélem valamennyit tudtam segiteni
2017. febr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt javaslom kissebbet próbálj plusz lehet hogy nem sikerült elég mélyre tenni. De ne idegeskedj majd idővel belejössz vagy applikátorosat is kipróbálhatsz hátha könnyebb megfelelő mélyre felhelyezni.
2017. febr. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves 1! A méhszájsebnek semmi köze ahhoz,hogy a tampon hogyan van felhelyezve! A méhszájseb nem egy seb,ami valamilyen irritációtól van. Egyéb okai vannak.

Kedves kérdező, igen,ha nem jól van felhelyezve a tampon,akkor az nyomást gyakorol a hüvely falára,az ottani izmokra,azok "begörcsölnek tőle és ez a görcs átterjed a kismedence izmaira is. Használj mini tampont és jó mélyre (legalább 3-4 cm) helyezd fel.

2017. febr. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :))!
2017. febr. 27. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!