Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ugye kizárhatom a terhességet?

Ugye kizárhatom a terhességet?

Figyelt kérdés
Lehet kicsit hosszú lesz? de igyekszem pontosan leírni mindent. Három honapja vagyon együtt az első barátommal. Egy héttel ezelőtt voltunk elöszőr együtt, behatolás még nem törtent, csak annyi, hogy megújazott. Rólam lekerült a bugyi, rajta viszont maradt az alsógatya, de az anyagon át erintkezett a nemiszervünk. Gondolom ennyitől még képtelenség teherbe esni, azonban a menstruacióm több mint két hete késik, azután az együtt töltött nap után pedig négy napig kb barnás-véres folyasom van. Folyamatosan fel vagyok puffadva, és nagyon fáradt vagyok mindig. Egy héttel rá ismét együtt voltunk, behatolás még mindig nem történt, azonban róla is lekerült az alsógatya, és többször is elment. A nemiszervünk is érintkezett, egy két alkalommal majdnem be is csusszant, de még a negyede sem... Azutáni naptól pedig fekete pottyok jelentek meg mindket mellbimbomon... megprobaltam kinyomni hatha miteszer, elofordult mar de ez ilyen feketes-veres valadekot folyat... lehet ennek koze ahhoz hogy parszor a szajaba vette, esetleg megharapta? Nagyon nagyon aggodom, mert ezek a tunetek mind mostanaban jelentkeznek.. idopontom van nogyogyaszhoz, egy het mulva, de akkor sem mutatjato meg ki, hogy terhes vagyok e vagy sem.. ez mi lehet?

2017. febr. 27. 20:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
máskor ne hagyd hogy megujjazzon
2017. szept. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!