Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek is kizárhatom a...

Szerintetek is kizárhatom a terhességet, nem?

Figyelt kérdés
Voltam együtt a barátommal védekezés nélkül, de csak egyszer. Azóta viszont már kétszer is napra pontosan megjött a menstruációm. Viszont a melleim megnőttek. Mitől lehet? 20 éves vagyok
2012. aug. 6. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet. Addig nem lehet kizárni a terhességet.
2012. aug. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
csinálj egy tesztet az a legbiztosabb. én is így voltam anno, egymás után kétszer is megjött csak gyanús lett hogy háromszor annyit eszek mint általában.
2012. aug. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De azt mondják, hogy ilyenkor nem rendes az a menstruáció, vagy kevesebb vérzés vagy csak 2-3 napig tart..
2012. aug. 6. 17:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha védekezés nélkül szexeltetek, akkor van esély a terhességre. Ehhez egyetlen alkalom is elég!
2012. aug. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az enyémben sem volt semmi változás azért is nem tűnt fel hamarabb. második voltam
2012. aug. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor te azon ritka esetek közé tartozol, akiknél ugyanolyan a menstruáció terhesség alatt is..
2012. aug. 6. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!