Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megjött a menstruációm vagy...

Megjött a menstruációm vagy ez nem az?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok (jó,csak két hete)Későn érő típus vagy, anyukámmal sosem beszéltem ezekről, és most is úgy vagyok vele sajnos hogy a nagymamámhoz vagy a barátnőmhöz előbb fordulnék.

Tavaly volt egyetlen egyszer egy témám mert május környékén hüvelygombám volt és egy óra után vérvörös fejjel bírtam neki megmondani hogy írasson be a nőgyógyászhoz.

A mellem is 12 (!!!) évesen KEDZETT el növekedni, most is elég pici (a legkisebb) de nem (annyira) zavar.

Na viszont egy pár hete elkezdett nyálka termelődni a nemi szervembe, ma pedig mikor kitöröltem barna foltokat fedeztem fel, de nagyon pici mennyiségben. Most nincsenek itthon a szüleim, így csak betettem anyukám betétjét. Szóval hogy akkor ez most az első menstruációm tulajdonképpen? Mert anyához tényleg csak akkor szeretnék ezzel odamenni és nem úgy hogy anya megjött és aztán mégse. Plusz lefekvésnél este a mellbimbóim nagyon fájnak ha hasra fekszem.



2017. febr. 28. 12:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Én vagyok későn érő típus nem aki olvassa bocsánat :D
2017. febr. 28. 13:00
 2/6 anonim válasza:
100%
Nekem is 15 évesen jött meg, de nekem rendes cér volt, nem barnás. :/ 16L
2017. febr. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Vér*. Bocsi:D
2017. febr. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké, most már folyik a vér szóval tuti megjött. Felhívom anyát legalább a szemét nem kell látnom :D
2017. febr. 28. 13:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezek mind annak a jelei hogy meg fog jönni :)

gratulálok nő lettél

2017. febr. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Most komolyan , hogy lehet egy szülő ilyen???
2017. márc. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!