Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem tud kitágulni a...

Miért nem tud kitágulni a hüvelyem?

Figyelt kérdés

Nem tágul ki a hüvelyem. Ez által nem tudom felrakni a tampont és a barátom se tud megujjazni. Még csak egyszer próbálkoztunk és csak egy nagyon kicsit tudta berakni az ujját mert fájt. Velem van a baj?

17L


2017. márc. 1. 13:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudsz ellazulni. Jelzes, hogy neked meg nem valo a szex.
2017. márc. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyon kívánom őt és tényleg akarom ezt, valami tipp, hogy hogy lazuljak el?
2017. márc. 1. 13:10
 3/12 anonim ***** válasza:
én is azt gondolom,hogy nem vagy ellazulva.
2017. márc. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Majd eljon az ideje. Nem kestel le semmirol.
2017. márc. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem kívánod a fiút?
2017. márc. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Ne akarja az ujját beléd erőltetni. Egy vaginát nem lehet becsapni: ha valóban el tud lazítani téged a pasi, ha valóban vágysz rá, és addig kényeztet, amíg fel nem oldódsz és be nem nedvesedsz, akkor jó lesz. De hagyjátok az ujjazást a fenébe. Viszont sok-sok idő kell, és ez NORMÁLIS dolog. Ne aggódj.
2017. márc. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%

Ujjazástól mégis mit vársz? Arra nem fogsz nedvesedni... az exnek volt mániája, hogy ujjazni kell, folyton dugdosta befelé, én meg le tudtam volna rúgni magamról, úgy fájt sokszor...


A barátod is tanuljon szexuális kulturát, úgymint csókok, simogatás, harapdálás (ha belefér), nyalás, csiklóizgatás... na, ezek jók arra, hogy felizgulj, meg kitágulj.

2017. márc. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

7-esnek sokban igaza van, de azért az ujjazásnak, ujjal való tágításnak megvan a maga szerepe és létjogosultsága. Mind a mai napig előfordul, pedig már házasságban élek, hogy azt hiszem, készen vagyok az aktusra, mégis fáj eleinte valamennyire, amíg hozzá nem tágulok.


A kérdező pedig felteszem, még szűz. Egyáltalán nem rendellenes, ha az első próbálkozásoknál fájdalmat érez. A tampon az egy teljesen más szituáció.

Tehát kérdező, először is kívánd a barátodat és legyél kellően nedves. Ezt nem biztos, hogy érezni fogod, de eleinte az sem baj, ha nedvesebb vagy a kelleténél, tehát érdemes valamilyen síkosítást is alkalmazni. Anno szűz koromban ég és föld volt síkosító nélkül, és síkosítóval, utána kezdtem csak igazán élvezni, és ellazulni. Mivel érzed, hogy fáj, ha próbálkozik, automatikusan megfeszülsz, ilyenkor azért nem egyszerű tudatosan eléggé ellazítanod magadat. De légy a tudatában, hogy ez teljesen normális. A kívülről való simogatás, csiklóizgatás szájjal vagy kézzel (kellő síkosítás mellett) nagyon jó dolog, eleinte ezt csináljátok, és mindig próbálkozhat picit benyúlni. Egy ujjal és csak picit. Nem kell erőltetni. Remélhetőleg elég intelligens és figyelmes a barátod, és van elég önkontrollja is ehhez, hogy ne erőltesse. Te pedig, ha fáj is kicsit, próbáld eleinte ezt elfogadni, mert lehet, hogy egy perc után, ha nem mindjárt nyúlkál, hanem például csak bent hagyja és közben másképp foglalkozik veled, nem is fogod már úgy érezni, hogy tényleg annyira fáj. Pici idő kell a hüvelynek "rálazulni" a helyzetre olykor. És így kis lépésekben haladhattok előre. Türelem a kulcsszabály, mindkettőtök részéről, nekem sem úgy volt, hogy automatikusan tágultam, ezt is meg kell kvázi tanulni.


Szóval nyugalom, nincsen semmi baj veled. ;)

2017. márc. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A szűzhártyádat megnézted már egy tükörben?


Simán lehet, hogy nagyon vastag és rugalmatlan, pici nyílással, és ez a gond, nem a hüvelyed.

2017. márc. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek a választ, megnyugodtam hogy ez nem csak velem fordult elő
2017. márc. 1. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!