Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit jelent hogy a portio...

Mit jelent hogy a portio hátul, rendesnél kisebb uterus afv-ben szabad környezetben?

Figyelt kérdés
Mai nögyogyászati leletemben ez áll,a portio hátul azt tudom hogy hátrahajló méhem van,illetve mit befolyásol hogy kisebb a méhem a rendesnél?

#kisebb méh
2017. márc. 1. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Elvileg a hátra hajló méh miatt nehezebb teherbe esni. Ha kisebb neked az átlagnál akkor gondolom az is gond lesz majd.

Nekem is hatrahajlo.

2017. márc. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ!

Eddég mindenhova az volt irva h az uterus átlagos nagyságu nem értem ma mitől lett kisebb :\

2017. márc. 1. 19:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát érdekes ezt en sem ertem. Lehet semmi bajt nem okoz hogy kisebb. De mitől? Az orvost nem kérdezted?

Menstruacio után nézték? Lehet a méh kicsit megnagyobbodik ha közeleg a vérzés azért lehetett múltkor nagyobb. Gondolom nem mindegy mikor nézik. Aztan lehet hülyeséget írtam.

2017. márc. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Januárban valóban menzesz előtt voltam ultrahangon most meg menzes után másfél héttel vagyok,nemis figyeltem csak itthon vettem észre hogy kisebb az átlagosnál :O
2017. márc. 1. 20:03
 5/7 A kérdező kommentje:
mármint hogy az van ráirva hogy kisebb az átlagosnál
2017. márc. 1. 20:03
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

Na hát akkor szerintem azért mert menstruacio elott kicsit " megnő".Nyalkahartya megvastagszik es azért nagyobb a mérete.

Úgyhogy nincs gond :)

2017. márc. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válsazod megnyugtattál :)
2017. márc. 1. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!