Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szertintem terhes vagyok, de...

Szertintem terhes vagyok, de a doki megvizsgált kézzel:középnagy méh van szabad környezetben, aztán hüvelyin is megvizsgált. Méreteiben kisebb uterus.6mm nyálkahártya?

Figyelt kérdés
Most akkor mekkora a méhem??Ez egy idős doki volt, nem is nézett meg rendesen uh-on. és én nem is láttam, hogy ő mit lát. Létezik, hogy tévedett? 4napja késik a mesim, van negatív és pozitív tesztem is.

2012. júl. 17. 11:04
 1/8 nittababy ***** válasza:
83%
igen szerintem terhes vagy!!de még nem látott semmit!!mikor mész legközelebb akkor már biztos látni fog!!
2012. júl. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

A 6mm-es nyálkahártya nagyon kevés a babához!!!

Nincs miben megtapadnia!

Ha már babás vagy ennek az értéknek többnek kellene lennie!!

Nekem középidőben már 7mm-es volt, 5 hetesen 18mm-es!

És ha 4 napja késik, akkor neked is legalább 8-10mm-esnek kellene lennie!

De szerintem menj el egy másik dokihoz vizsgálatra!!!

Hátha másképp látja a dolgokat!! :)

35hkm

2012. júl. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

A hüvelyi ultrahang is rendes ultrahang, sőt az egészen fiatal terhességet pont hüvelyivel szokták nézni. Amikor terhes voltam a kisfiammal, akkor még a 12 hetes kötelező ultrahangot is hüvelyivel csinálták.

Amikor még pici a terhesség, akkor kezdetben petezsák látszódik, majd szikhólyag, majd már 6-7 hét körül lehet szívhangot is látni. Utána küldenek egy kismamát a terhesgondozóba.

Ha az orvos, legyen bármilyen korú, ha látott volna terhességet, meg is mondta volna. Ami még nem jelenti azt, hogy nem lehetsz az, csak még nagyon korai és még nem látszódott. Kellett volna még várni egy kicsit a vizsgálattal.

Szerintem várj még 1 hetet, csinálj újra tesztet, ha akkor is pozitív, akkor menj vissza nőgyógyászhoz.

2012. júl. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

6mm nyálkahártya rettentő kevés ahhoz, hogy megtapadjon benne az embrió.


De ha jobban hiszel magadnak, mint egy orvosnak, aki évekig tanulta a szakmáját, akkor miért kérdezel tőlünk?

2012. júl. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
egy idős doki lehet jobban ért hozzá meg több tapasztalata van mint egy fiatalnak.
2012. júl. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Még bármi lehet!:) 2 nap múlva tesztelj újra, addig pedig vigyázz magadra! Nekem azt mondta a dokim a 6.7mm-es nyh.-mra hogy határeset. Lehetett későbbi peteérésed, akkor jó a nyh. vastagsága is, és még valóban nem látszik semmi. Sok hasonló kérdés van itt, böngéssz egy kicsit, hátha találsz a válaszok közt megnyugtatót. És sokaknak be is igazolódott hogy kismamik:) Szurkolok!
2012. júl. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Nekem 4 hetesen 7 mm volt a nyálkahártyám, de a kisfiam ebben is jól meg tudott kapaszkodni! Neked is biztos ott van csak még nagyon picike.
2012. júl. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pozitív terhességi teszttel nem küldött el vérvételre? Nekem amikor ilyen volt (fura volt a teszt, nem tudtam megmondani, hogy pozitív, vagy nem és az orvos is azt mondta, hogy hát ez még bármi lehet), és nem látott semmit az orvos, akkor első dolga volt, hogy hcg szintet nézett, nehogy néhen kívüli legyen, ha már méhen belül nem lát semmit az ultrahanggal. Nekem akkor 2 hete késett a menstruációm... Nem mondott semmit? Hiszen akárhogy is, oka kell, hogy legyen, hogy nem jön meg, akkor is, ha esetleg nem lennél terhes (de egyébként meg miért ne lennél, valószínűeg csak túl korai volt a vizsgálat).
2012. júl. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!