Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barnás porosas folyás?

Barnás porosas folyás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 19 éves vagyok és 13 éves korom óta menstruálok. Sosem jött meg pontosan, mindig késik, volt hogy 3 hónapot is. A legutóbbi vérzésem január 15.én volt, és pár napja barnás-pirosas folyást vettem észre, ami hasonlít a menstuációs vérhez, viszont csak egy egy alkalommal jön egy nap. Mitöl lehet? Esetleg a jele, hogy nemsokára meg fog jönni?

2017. márc. 2. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
A havi vérzés előtt, illetve után tapasztalható barnás hüvelyi folyás teljesen normális jelenség, nem kell aggódni miatta. Bár úgy tűnik, hogy megelőzi vagy követi a vérzést, valójában a része annak, csak olyan minimális mennyiségű, hogy a hüvelyflóra savas kémhatása barnára színezi. A menstruáció során észlelt barna folyást okozhatja a szabályostól eltérő peteérés vagy a sárgatest hormon szintjének megváltozása.
2017. márc. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

4 ok a barnás hüvelyváladék mögött


Nőgyógyászati fertőzés.

Fogamzásgátló tabletta szedése.

Enyhébb hormonális rendellenesség.

A ciklus közepén a peteérés kísérőjelensége.

2017. márc. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek! Fogamzásgátlót nem szedek :)
2017. márc. 2. 13:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt egy orvostól kérdezd. Nem normalis hogy 3 hónapot késik. Lehet akár hormonális probléma is.
2017. márc. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!