Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Duzzadt, fájó mellbimbók, mitől?

Duzzadt, fájó mellbimbók, mitől?

Figyelt kérdés

Tegnap semmi problémám nem volt ma viszont duzzadtak kellemetlen ahogy a melltartó hozzáér, probaltam, hogy levettem de a póló is kellemetlen erzest váltott ki. Picit talán pirosabbak is illetve magából a bimbóból kis fehér szálak állnak ki... Mitől lehet ez?

Nem vagyok terhes, nincs meg a menzeszem semmi extra dolog nem történt fizikailag velük.



2017. márc. 2. 14:55
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja. Rákszűrésen voltam pár hete. Negatív minden
2017. márc. 2. 15:02
 2/10 anonim ***** válasza:

Azt hiszem fogamzásgátlónak lehet még mellékhatása. Azt szedsz?

Egyébként, ha terhes lennél, akkor a színük is megváltozna. Általában sötétebbek lesznek.

28/L

2017. márc. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni. Szerintem sima irrtitáció.
2017. márc. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Pont most kellett egy hete leállnom a tablettával.

Kicsit sötétebb, vagy pirosabb, de terhes 100% hogy nem vagyok

2017. márc. 2. 20:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Az nem elképzelhető, hogy valamire allergiás, túlérzékeny vagy? Mosószer, öblítő, ilyesmi.
2017. márc. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De, lehet igazibol nem rég váltottunk. De ma már szerencsére jobb a helyzet. Kicsit mêg mindig érzekeny de közel sem annyira mint tegnap
2017. márc. 3. 14:59
 7/10 A kérdező kommentje:
sjnos mégsem jobb:( még mindig nagyon érzékeny, főleg ha merev, akkor nem lehet hozzányúlni.
2017. márc. 6. 12:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Hormonváltozástól van.
2017. márc. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem akkor szokott ilyen lenni, ha átfázok (de nem mindig - én se értem). És borzasztóan fáj, feszül, hozzá se lehet érni. Meleg vizes fürdő szokott rajta segíteni, vagy pár óra után magától elmúlik. Ha ennél tartósabb, akkor passzlom.
2017. márc. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tartósabb sajnos, több napja van:/ én is hormanváltozásra tippelnék mivel ugye most hagytam abba a fogamzásgátlót. Ha a héten még mindig tart akkor viszont biztos ami biztos elmegyek dokihoz
2017. márc. 7. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!