Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Iszonyatosan feszülő, duzzadt...

Iszonyatosan feszülő, duzzadt mellek, érzékeny mellbimbók. Lehet terhesség jele? Már 3 és fél hónapja nem szedem a gyógyszert,20 napja szedem az Elevitet. Nagyon vágyunk már egy kisbabára.

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 22:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet terhességi tünet de jelentheti a menstruáció kezdetét is. Nekem mindig megduzzadtam és érzékenyek voltak a melleim mensi előtt. Amikor terhes lettem akkor is ugyanúgy éreztem és gondoltam ez is egy sikertelen hónap. Aztán nem jött meg és úton van a pici. Ha neked mensi előtt nincsenek hasonló gondjaid akkor nagy valósínűséggel baba van a dologban. :)
2012. aug. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Eddig már egy párszor előfordult,de ennyire még sosem...sírni tudnék a fájdalomtól. Egyszerűen nem tudom elviselni a melltartót sem. A hasam is néha benyilal. Jövő hét vasárnap kellene megjönnie és már másfél hete,h ennyire fáj...még az erek is totál látszanak...
2012. aug. 5. 22:40
 3/16 anonim ***** válasza:
En totalisan ugyanigy voltam , mar 2 hettel mensi elött elkezdtek fajni , aztan mar annyira fajtak ..... De aztan nem volt semmi , megjött igaz hamarabb de nem volt baba.En remelem neked sikerül es terhes vagy :)))))
2012. aug. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
ELső vagyok. Akkor ebből még bármi lehet. Sajnos ilyenkor még nem mondható meg biztosra. Mikor tervezel tesztet?
2012. aug. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én mióta abbahagytam a gyógyszert egyszer jött meg 3 nappal előbb,a többi napra pontosan....Most vagyunk túl egy házvásárláson és felújításon...most már nyugodt a helyzet és jöhet a baba....vagyis remélem már itt van a pocakomban... :-)))
2012. aug. 5. 22:55
 6/16 anonim ***** válasza:
Egy héttel a nemvárt előtt nekem is ugyanezek a tüneteim voltak. Olyannyira bedagadtak a melleim és fájtak h azt hittem megháborodok tőle. Az erek nekem is egyből kijöttek. Még annyi h nekem a mellbimbóm is fájt. Így mikor június 3-án kellett volna nem megjönnie, de persze úgy éreztem h megfog. Az a mindjárt megjön érzés megvolt. El is szomorodtam h nem sikerült. De 4-én még nem jött meg ezért csak úgy csináltam egy tesztet délután 3körül, most kezdtem a 9. hetemet a terhességnek :) Szóval nem kell elkeseredni simán lehet baba a dologban, de szerintem csinálj meg egy tesztet reggeli pisiből :) Sok sikert a babához :)
2012. aug. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nekem is nagyon ĂŠrzĂŠkenyek a mellbimbĂłim... Annyi szĂŠp kommentet kaptam,h mĂĄris bearanyozta a napomat... VasĂĄrnap minden kiderĂźl...ha nem lesz semmi,hĂŠtfĂ´n tesztelek... :-) Legyen szĂŠp napotok!!!!! :-)))
2012. aug. 7. 07:58
 8/16 anonim ***** válasza:
majd írd meg mindenképp h mi az eredmény :) 6os voltam :) szurkolok
2012. aug. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Azt meg elfelejtettem megirni,h a mult honapban megvolt idĂśben,de csak masfel napig,ma meg 24. napos vagyok es enyhe,barnas,pecsetelĂśs "verzesem" van. Ez mennyire lehet fontos info??? BaratnĂśm mindenkepp tesztet ajanl,mert mar neki az is gyanus,h nem-e mar tĂśbb honapos lehetek... Annyira jo lenne,ha igaza lenne... Teszteles utan mindenkepp jelentkezem... Addig is szurkolj 6-oska. :-))) pusz
2012. aug. 9. 01:10
 10/16 A kérdező kommentje:
Szia! Nem kell tovább szurkolni! Ma reggelre megjött... Tegnap du mielőtt mentem dolgozni,barnás volt,este semmi,reggel mire hazajöttem,megjött :-(... Azt hittem a beágyazódás miatt barnázik,de sajna tévedtem... :-( Ismét egy sikertelen hónap :-((((
2012. aug. 9. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!