Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen betegségem lehet,...

Milyen betegségem lehet, barnazas?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

december ota kezdtem el nemi eletet elni (17/l ) elso alkalom utan masnap barnázásom volt.

januarban 18.-an megjott es februarban is ugyanekkor.

Azota minden honapban a kozti idoben "verzest" tapasztalok ami alltalaban kezdodik egy halvany folyassal aztan erosodik (sotetbarna) majd megint halvanyodik. Ez kb 3-5 napig tart. Es kicsit erdekes szaga is van. Godoltam ,hogy ez kozti verzes lehet vagy nemtudom de felek ,hogy valami hormonalis bajom lehet. Az elmult idoben kicsit hiztam is.

a mensi rendesen tartott vegig teherbeesestol nem felek mivel rendesen vedekeztunk es figyeltunk.csak kicsit idegesito ez a barnazasos dolog meg szamomra vagy lehet egyalalan nem normalis. Vajon lehetseges ,hogy most kezdtem el nemi eletet elni es valtozok ott lent ? Nemtudom remelem mihamarabb valaszt tudtok nekem adni elore is koszonom szepen a segitsegeteket tovabbi szep napot! :)



2017. márc. 2. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Pontosan hogyan véfekeztetek?

Ha tablettàt szedsz, akár az is okozhatja ezt.

Ha óvszerrel, akkor pedig semmilyen betegséget nem szedhettél össze. A hormonális betegségek pedig nem várnak addig, amíg legekszel valakivel. Szerintem a biztonság kedvéért csináltass egy tesztet is.

2017. márc. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. De most pl. Gorcsolget is a petefeszkemnel nem lehet ,hogy ez a beteeres valami jelensege lehet nalam ?
2017. márc. 2. 21:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első vagyok: Menj el orvoshoz!

Ebben mi fórumozók nem tudunk segíteni. Illetve azután, hogy szexuális életet kezdesz élni, a nőgyógyászt is meg kell látogatni minimum évente. (Rákszűrés, fontos, akkor is ha csak 17 vagy)


Természetesen lehet sima hormonzavar is, de ebben az esetben is orvost ajánlok. Ő tud elküldeni vérvételre is, megnézi a méhed és petefészkeideg ultrahanggal.

A dokitól ne félj és ne is izgulj. Naponta lát pucér fenekeket, nem fog aszon agyalni, hog miért vagy szőrös vagy csupasz stb. Látott ő már ennél durvábbat is. :) szóval a dokitól ne félj, én eddig csak jófejekkel találkoztam.

De tényleg, menj el nődokihoz. Ő tud majd választ adni minden kérdésedre + egy rákszűrést is kéne csinálni (nem azért mert olyan tüneteid lennének, hanem mert ajánlott megelőzésként minden korban)

2017. márc. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!