Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kisbabát várok,6 hetes vagyok....

Kisbabát várok,6 hetes vagyok.1 hete beteg voltam nagyon, és az egész betegségem alatt barnás folyásom volt. Mostmár csak köhögök, de megszünt a barnázás véglegesen, helyére nagyon sok fehér folyás jött. Ez normális?

Figyelt kérdés
Voltam dokinál, azt mondta, fenyegető vetélés lehet. Csak januárra kaptam uh időpontot, gondoltam megkérdezem hátha valakinek volt már hasonló.
2009. dec. 30. 12:43
 1/2 anonim ***** válasza:
A barnázás nem normális dolog, ahogy a dokid is mondta vetélés is lehet a vége. Azt viszont nem értem miért csak januárra adott uh időpontot, rögtön meg kellett volna ultrahangoznia....
2009. dec. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megnézett uh-n de csak egy pici petezsákot látott még csak , akor 5 hetest mondott, ezért küldött másik uh-ra.
2010. jan. 1. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!