Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányom ti szoktatok a tesotoka...

Lányom ti szoktatok a tesotokal a menzeszetekről beszélgetni? Kort is légy szíves.

Figyelt kérdés

2017. márc. 4. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Igen néha szoktunk, de nem ilyen több órás beszélgetéseket hanem egy-két mondatot ha mondjuk tampont/betétet kérünk egymástól vagy egy két menzeszes poént ellövünk. Én 20 éves vagyok a húgom 14.
2017. márc. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Maximum annyit hogy ha szarul vagyok és kérdezi hogy hogy vagyok vagy mi a gond akkor megmondom neki hogy megjött. Vagy megkérem hogy melegítse meg a melegítőpárnámat. Ennél több részletbe nem mentem bele, feleslegesnek érzem. Ha kérdezne, akkor válaszolnék, de fiúként amit tudnia kell, azt tudja szerintem. 20l és 17f
2017. márc. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam beszélgetni a húgommal.

20L és 15L

2017. márc. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igaz nincs tesóm, de anyukámmal is simán beszélgetek róla meg barátnőmmel is, ha valami kérdésem van, vagy nekik van.

20/L (barátnő úgyszin 20) /és nem úgy barátnő, hanem haverlány :) /

2017. ápr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Pfff, hát elég ciki lenne ha egy 12/l beszélne a 25 éves fiú tesójával. De van amikor részleteket kérdez, pl: "Mi a baj? Megjött?" amikor rossz a kedvem. Nem ciki
2017. aug. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!