Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hölgyeim, ti beszélgetnétek...

Hölgyeim, ti beszélgetnétek vagy beszéltetek már fiúval a menzeszetekről?

Figyelt kérdés

2016. nov. 18. 10:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%

Nem beszéltem soha, ahogy nővel sem, maximum megemlítettem, hogy sajnálom azt, akinek bármi gondot okoz, mert nekem semmit, ez ilyen informatív dolog. De amúgy még magammal sem beszélek róla, minek? Van és kész. Ha problémás lenne és nem lennék orvosfóbiás, akkor keresnék egy jó orvost és vele beszélnék róla, ennyi.

A másik fél neme nem zavar, persze egy férfinak többnyire kevesebb rálátása van (persze lehet olvasott), de ha arra utaló jelek vannak, hogy ez fura fétis vagy egyéb nekem természetellenes érdeklődés, akkor bezáródnék, mint egy kagyló. A puszta érdeklődést megértem, én is rém kíváncsi fajta vagyok.

2016. nov. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Amikor meg van, akkor általban hisztisebb vagyok, na meg éhesebb. Ilyenkor áltakában felkerül a téma köztem meg a legjobb fiú barátom között. Előszeretettel viccelődünk ilyenkor abgyilkolási hajlamomon. :D
2016. nov. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Konkrétan nem, de ha bárkit érdekel, szívesen mesélek róla. Elfogadom, hogy van és kész. Semmilyen téren nem csinálok ügyet belőle.
2016. nov. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Parommal, mert erdekelte hogy mukodik, meg miert is van stb meg hogy miert megyek nogyogyaszhoz. Szerintem nem baj, ha a ferfiak is tisztaban vannak vele
2016. nov. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

Az összes párommal szóba került már, de gondolom ez nem olyan ritka dolog. Szexuális élet és a gyerekvállalás miatt is szóba kerül rendszeresen.


Apám látott görcsölve sírva szenvedni, sőt más nőgyógyászati betegségemről is tud, ami nekem szenvedést okoz illetve ami kihatással lehet arra hogy lehet e gyerekem egyáltalán. Többek között azért tud ezekről mert még együtt élek a szüleimmel és elkerülhetetlen hogy lásson ilyen mélypontjaim közben vagy hallja ahogy jajgatok.


Ezeken túl mikor többségében nők vagyunk de ott van egy fiú unokatesónk is akkor is ugyanúgy beszélünk róla, hiszen felnőtt férfiként nem olyan meglepő számára.


Nyilván az intimebb vagy gusztustalan részletekbe nem megyünk bele soha.


De pl a párom már nyomkodott ki gennyet bartholin mirigy tályogomból. Na az undorító volt de azóta 100 x akkora hős a szememben.

2016. nov. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
42%
Miért beszélgetnék? Tudna valami jó tanácsot adni, vagy én tudnék neki segíteni a tampon felhelyezésében? ...
2016. nov. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen beszéltem
2016. dec. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Korábbi partnereimmel szóba került már a dolog, kivel felületesebben, kivel mélyebben. Még haverokkal is beszéltem róla. Érdekelte őket, hogy milyen, hogyan zajlik, én válaszoltam. Szerintem pozitív, ha egy pasi nyitott erre a témára, talán a beszélgetés után kicsit jobban átérzi a hisztiket meg minden vele járó kínt.
2016. dec. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%

4lànnyal éltem egy albérletben2,5 évet kaptam egy Anita nevet....Baràtnőmmel nyìltan beszèltünk erről kettesben. De a többieknél ha fél füllel halottam valami "ilyesmiről " annyit mondtak most legyek Anita! Volt , hogy exem volt a megrendelő de másiknak is vittem haza tampont....

Mindig is nyitott voltam a témàra 10éves koromtòl sok lànybaràtom volt. Sajnos kitapostam az utat a friendzoneba kerűléshez ahogy itt divat mondani.

2017. jan. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem
2017. ápr. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!