Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor számítsak arra, hogy...

Mikor számítsak arra, hogy ismét megjöhet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Foggátlót szedtem, azelőtt rendszeres havi ciklusonként jött meg ami a normális, de a fogamzásgátló beállított ugye egy 28 naponkénti megjövést. 1 évig szedtem, de most egészségi okokból le kellett vele állnom. Végig szedtem az utolsó levelet, megjött, de már nem kezdtem újra. Eltelt azóta 30 nap de nem jött még meg. A mellem kicsit fáj meg a hasam, de semmi.. lehet hogy kimarad hónapokat? Csak nem akarok attól parázni, hogy terhes vagyok e bár kizártnak tartom, mert védekezünk, és nem tudok róla h baj lenne. Ilyen esetbenh leálltam a hormonnal mikor jöhet meg újra?

22L


2017. márc. 4. 22:04
 1/2 Rebecca Johnson válasza:
Mivel leáltál a szedésével, lehet hogy kissé hormozavaros lettél, ez normális, de szerintem menj vissza a dokihoz
2017. márc. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló abbahagyása után a menstruációnak fél éven belül kell jelentkezni. Szóval ne aggódj.
2017. márc. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!