Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Na ezt fejtse meg valaki....

Na ezt fejtse meg valaki. Akkor is lehet baba ha egy napra sem ugrott fel a hő? Vagy Fordítva, akkor is megjöhet? De mégis mikor? Hány napos ciklusra számítsak?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jún. 26. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem volt ovuláció. Így nem valószínű, hogy baba lenne, inkább valami hormondologra gondolnék, de persze nem 100%, hogy nincs baba.

De szerintem ez a hónap nem az a hónap, ha a következőben sem lesz ovu, akkor nézesd meg magad. És szerintem most már lassan meg fog jönni, nekem is volt ilyen hónapom, és 9 napot késett.

2010. jún. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem se volt peteérés (még). egy teljesen egészséges nőnél is előfordulhatnak élete során anovulációs ciklusok...amelyek peteérés nélküliek :S.

persze ettől még megjöhet attól függetlenül hogy nem volt peteérés.

De lehet csak késői peteérésed lesz...egy peteérés bekövetkezhet akár az 55. napon és abból is lehet baba.


Én pl. PCOS vagyok mig nem volt rendbe a ciklusom nagyon sok ilyen ciklusokat produkáltam és kb. 60-80 napig vártam hogy történik -e valami utána meghozattam gyógyszerrel.


De ha a hőd nem fog mutatni semmit elmehetsz nőgyógyhoz hogy megnézzen nincs -e érésben lévő petéd :)

Rá 2 hétre meg is jött.


Drukkolok!

2010. jún. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
azt kihagytam hogy én is elmentem dokihoz már kb. az 50. napon és akkor látott egy 13mmes domináns tüszőt ezután rá 2 hétre meg is jött :)))
2010. jún. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!