Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hol tudok nőgyógyászatra...

Hol tudok nőgyógyászatra menni, ami nem magán és nem probléma, hogy nincs Budapesten lakcímem? (és lehetőleg ne kelljen heteket, hónapokat várni? )

Figyelt kérdés
Az utóbbi pár hétben esténként eléggé fájni szokott a hasam, sportolás közben pedig vérzek. 2 hónapja egy-két menzeszemnél az átlagoshoz képest 10x annyira véreztem, viszont mivel helyreállt, nem voltam orvosnál, csak egy előző probléma miatt. Rákszűrésen másfél éve voltam. Mindenképpen szeretnék most elmenni orvoshoz, csak mivel Pesten nincsen lakcímem félek, hogy el fognak küldeni a rendelésről.
2017. márc. 5. 13:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Ügyeletre bárhova be lehet menni. Egyébként ha minden igaz a sote-hoz tartozó klinikákon nincs területi ellátási kötelezettség bárkit fogadnak. Hivd fel őket a biztonság kedvéért.
2017. márc. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!