Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a probléma terhes...

Mi lehet a probléma terhes vagyok vagy még is mi?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Január 8án voltam együtt a párommal ugye nem védekeztünk , mi egyáltalán nem is védekezünk és január 24-diken meg jött a mensi és más volt a megszokotnal , barnás színű volt és rózsaszínű folyás azotta se jött meg rendessen , csináltam egy tesztett ami negatív lett állítólag a barátnőm nem jól csinálta meg , mer nem várta meg vele az 5 percet nem tudom hogy ez számít e valamit de sokan mondták hogy azzal meg kell várni az öt percet mindenkép , és ma el kezdtem gorcsolni , olyan mintha a mellem nőt volna , kemény a hasam alja , és ma hányingerem is volt és szédülés , és fáj a petefészkem!!

Meg is mitől lehet?

Csinálnom kellene még 1 tesztett , vagy jobb lenne el mennem orvoshoz?!

Akinek volt már ilyen problémája osza még velem nagyon hálás lennék neki , előre is köszönöm a válaszokat!!! :$$$



#terhesség #teherbeesés mensi
2017. febr. 11. 21:33
 1/8 gömbicica ***** válasza:

Ha megnyugtat vegyel meg egy tesztet.

Ha megjott, biztos nincs terhesseg. Szerintem.

2017. febr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Most februárban 20-21-diken kénne meg jönnie ,

Nem zavar úgy a terhesség ám inkább az zavar hogy nincs meg rendessen mer az nem jó egy nőnél , veszek még egy tesztett az a biztos :$$

De ez terhesség jelei vagy más lehet?

2017. febr. 11. 21:52
 3/8 anonim ***** válasza:
1 teszt nem teszt, csinálj még egyet. De nem csak terhességtől lehetnek ilyen panaszaid. Pl. petefészekgyulladás vagy cysta is okozhat görcsöket,vérzészavart. A fejedben viszont van egy kis zavar a menzesszel kapcsolatban. '... az zavar hogy nincs meg rendessen mer az nem jó egy nőnél." Ezt,hogy érted?
2017. febr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csinálj még egy tesztet, lehet terhes vagy. Ha már mutatja a terhességet, akkor menj dokihoz minél előbb!
2017. febr. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 gömbicica ***** válasza:

3-as szerintem a rendszertelen menstruaciora gondolt a kerdezo.

Es az valoban nem jo, foleg szulokepes korban, ha az ember csaladot is szeretne.

Mindenkepoen orvos lasson, ne dobj ki penzt tesztre.


Meg azfan miert baratnore bizol ilyesmit????

2017. febr. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5. Én meg úgy értelmezem,hogy arra gondol,hogy nem jó,ha egy nő csak "gyengén"vérzik. De lehet,hogy Te gondolod jól,hogy hogyan érti.
2017. febr. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

3 as igen arra gondoltam hogy nem jó ha a menstruáció nem úgy jön egy nőnél ahogy kell , nem kell oltogatni neked ugyan mi van a fejedben nagy vagányság mer te mindent tudsz hogy lehet ilyen hülye barom egy válaszoló

Többieknek köszönöm szépen a választ!!

2017. febr. 12. 09:08
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Még egyszer és utána ezt is le lehet tiltani!!! Megkérdezi valaki,hogy "mégis mitől lehet",aztán nem fogadja el a LEHETŐSÉGEKET,hanem azt írja,hogy"... hogy lehet ilyen hülye barom egy válaszoló ...! Mégis mit akartál hallani vagy mi a fenéért tettél fel kérdést?? Egyébként a helyesírásod kb. egy szinten van az intelligenciáddal.
2017. febr. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!