Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek hólyaggyulladása vagy...

Akinek hólyaggyulladása vagy gombásodása volt mik voltak a tünetek, hogyan mutatták ki és mivel kezelték? Mennyi idő alatt lett tünet mentes?

Figyelt kérdés

2017. márc. 5. 22:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem a hólyaggyulladás mellé volt húgycsőgyulladásom is.Rengeteget jártam pisilni és folyamatosan éreztem a húgycsövem.És szex közbe olyan volt mintha a hólyagomon ugrálnának vagy az egész alhasam fájt.Volt mikor találtak gombát,de alapból piros volt a hüvelyem és a "közérzete sem volt jó",de ez a hólyaggyulladás miatt is lehetett.Fertőzésnél égő viszkető érzésem volt és kb úgy néztem ki mint aki megégett.

Most volt kb 1,5 évem ami egész jó volt,de már több mint 10éve szenvedek tőle.A sokadik vizeletteszt mutatta ki.Sztem az összes antibiotikumot kipróbáltam.Meg egy csomó hüvelytablettát, kúpot.Kifogtam pár rossz orvost,volt akinél az volt a kezelés,h fogott egy papírt és vonalakat húzott,h "ha eddig 5 percig bírta visszatartani,akkor most próbálja 10percig".És,ahogy itt látom nem csak én jártam így.Viszont,ha kifogsz egy rendes orvost,aki minden tünetet kezel,akkor hamar túllehetsz rajta.

2017. márc. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!