Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak? 17/L eltolhatná...

Mit csináljak? 17/L eltolhatnám valahogy a menstruációm? Vagy valami tipp, hogy ennek ellenére jólérezzem majd magam?

Figyelt kérdés

életemben először megyek fesztiválozni egy hétre. ezt kaptam szülinapomra és már nagyon várom... De! 100% hogy akkor fog megjönni. szabályos a ciklusom mindig, kiszámoltam hogy pont az első nap kezdődik majd és pont arra a hétre esik... nem tudom mit csináljak... Nem akarom hogy ez tönkre tegye...

Mindig nagyon fáj a hasam, sok a vér, át szoktam ázni... sátorban alvás, higénia.. nem tudom mi lesz de már most nagyon szomorú vagyok emiatt...


2017. márc. 7. 06:53
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Fogamzasgatlo folyamatos szedese... Amit en annyira nem tartok jo otletnek, de anno, 17-18 evesen egyszer en is eltem vele.
2017. márc. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szinten fogamzasgatlo jutott eszembe. Azzal baratnoimnek csak par napos verzes es nulla fajdalom :)

En nem szedtem soha de nekem is ugy volt, mint Neked.

2017. márc. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Itt van egy jó cikk a témában:

[link]

Azért mielőtt felíratsz fogamzásgátlót, ha nem tenné, kérd, hogy küldjön vérvételes vizsgálatra a nődoki, mert olykor komoly mellékhatásai lehetnek és ezt néha elbliccelik.

2017. márc. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátlóról tudok én is. Szedtem én is 8 évig és kb évente 1X előfordult,hogy eltoltam vele a menstruációmat. Végigszedtem 2 levelet egymás után. Más módszerről nem tudok sajnos... De mintha valahol hallottam volna,hogy a nőgyògyász tud adni ilyenkor valamit... Orvost kellene megkérdezz és ahogy előttem írták a vérvizsgálatból ha a fogamzásgátlót választod ne engedj!!!
2017. márc. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én azt hallottam (én még nem próbáltam ugyan, de állítólag működik), hogy ha pár nappal a menzesz előtt minden nap iszol citromlevet, attól elhúzódik a megjövetele. Egy próbát megér ha nem akarsz fogigátlót szedni.
2017. márc. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Semmit, mi lenne, ha nem tragédiaként fognád fel?

Én is minden feszten, alkalomkor (szalagavató, esküvő, yaralás, stb.) vérzek, és?! Tampon, aztán mehet a buli.

2017. márc. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát akinek nem fáj vagy csak annyira, hogy a legrosszabb napon elég egy-két görcsoldó, annak tényleg nem tragédia, de sajnos olyan is akad, akinek nagyon lerontja az életminőségét, és örül, hogy azokon a napokon a vécéig eljut otthon.
2017. márc. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekemis a citrom segített. Minden reggel és este fél citromlleve fel liter vízbe
2017. márc. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!