Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, hogy újra megjöjjön?

Mit tegyek, hogy újra megjöjjön?

Figyelt kérdés

Több, mint két és fél éve nincs menstruációm anorexia miatt, de már fél éve eleget eszek, úgy gondolom, a súlyom is állandó (kb. 45kg). Annak idején 75 kg-ról indultam.

Most heti 5x edzek itthon 1 órát + sokat sétalok, biciklizek, + ugye az 5 tesi óra. Eszek elég zsírt is, fehérjét, szénhidrátot.

Már nagyon kétségbe vagyok esve, hogy sohasem jön vissza, tisztában vagyok az egeszsegugyi kockazatokkal. Mit tehetnék? Nogyógyászok nem mondanak semmit, csak annyit, hogy anorexiánál ez gyakori...

17/L



2017. márc. 7. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit csinálni azon kívül hogy elkezdessz normálisan enni. A 45 kilo sovány ha csak nem 160 alatt vagy. Hízz egy picit és ha akkor se jön meg akkor menj nődokihoz.
2017. márc. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menj endokrinológushoz.
2017. márc. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
157 cm vagyok, szóval a 45kg egészségesnek számít
2017. márc. 7. 19:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ezek szerint nem. Amig nem jön meg, addig kell híznod és pont. Ha 60 kiloig ajkor addig.
2017. márc. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz menj és kérj beutalót endokrinológiára!
2017. márc. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Son Rani ***** válasza:
Ja nem jön meg, az a sok sporttól is lehet, normál testúly mellett. Ha van heti 5 tesid, akkor vissza kéne a többit fogni
2017. márc. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintem megpróbálom az endokrinológiát.
2017. márc. 18. 19:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 1-2 kilot meg nyugodtan felszedhetnel. Tenyleg jo lenne addig hizni mig meg nem jön, de biztos nem 60-ig, ahogy az egyik hozzaszolo irta :D az enyhen szolva tulzas
2017. ápr. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!