Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit (t) egyek hogy újra...

Mit (t) egyek hogy újra megjöjjön?

Figyelt kérdés
Kicsit túlsúlyos voltam, ezért diétába kezdtem( ez már kb. szeptemberben volt és kb. 3 hónapig csináltam), de nagyon sokat fogytam, ami nem kellett volna. Azóta rendszeresen,normálisan eszek, (néha még kicsit többet is mint kellene:), de már régóta elmaradt a mensim. Először azt hittem, hogy csak nem állt be rendesen, de már 4 hónapja nem volt,és ez így nem jó.Mit csináljak?Előre is köszönöm a válaszokat!!
2009. máj. 4. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Jaj szegénykén. Szerintem menj el nőgyógyászhoz és kövesd az ő tanácsait. Ennél jobbat nem tudsz tenni.
2009. máj. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen velem is volt pedig én még csak nem is fogytam szinte semmit és vitamint is szedtem. Ráadásul most is van még rajtam felesleg nem kevés.

De úgy látszik ennyire be tud kavarni a diétázás...

Nekem legalább 5-6 hónapig nem volt semmi, aztán utána magától megjött. Már én is aggódtam, de utána simán megjött és azóta már be is állt megint rendesen.

Nőgyógyászhoz nem mentem el.

Igaz, hogy beszéltem orvossal de azt mondta mivel tudjuk mitől van (fogyókúra) így nem kell aggódni és nem is nagyon tud mit tenni. Gyógyszert tudnak rá adni, de az is csak bekavar és van akinek többet árt, mint használ.

Én simán kivártam aztán lett megint.

2009. máj. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Nekem is volt,hogy 4-5 hónapig nem jött emg utánna pedig 1 hétig is akár megvolt de nagyon. Menni alig birtam anynira megvolt :( Végén szakemberhez fordultunk és ő aztmondta,hogy nem állt még be normálisan mivel fél éve jött emg elöször és ezek attól vannak.Nem kell aggodnom. Én a saját tapasztalatot írtam le.
2009. máj. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is diétáztam folyamatosan az elmúlt fél évben (90 napos). Olyan rettenetesen sokat nem fogytam, de az elmúlt 2 hónapban nekem sem jött meg normálisan. Az előző hónapban késett kb 2 hetet pedig ennyit sosem szokott, nem pontosan 28 napra jön meg, de azért max pár nap késés volt most meg már lassan 3 hete meg kellett volna jönnie és semmi :S
2009. máj. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!