Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, nők! Kínos első...

Lányok, nők! Kínos első menstruációs történetek?

Figyelt kérdés

2017. márc. 9. 17:35
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se kínos a sztorim. Nekem tegnap jött meg 12/L. Anya nagyon örült neki, én már kevésbé. Szerintem már az összes lány osztálytársamnak megjött. Mostmár rájöttem miért mondják annyian, hogy örüljünk neki, amíg nincsen meg. :/
2017. márc. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
89%

Van egy sztorim, ami nem teljesen velem történt, hanem az ofőm kislányával... Az ofőmmel elég jóban vagyunk, nemrég volt a szalagavatóm és a kislányát is elhozta. Kérte, hogy vigyázzak rá egy kicsit, amiből egy egész napos bébiszitterkedés volt, na mindegyis... Megkérdeztem tőle, hogy mihez lenne kedve, azt mondta, hogy táncolna egyet. Nem akartam vissza utasítani a kislányt, úgyhogy táncoltam vele. Másnap ofőm meséli, hogy egész nap én voltam a téma, magyarul belém zúgott a kislány... A történet első felét azért írtam le, hogy a másodikat jobban meg lehessen érteni... Tegnapelőtt az ofőm kéri, hogy menjek át hozzájuk, mert be kéne állítani egy-két dolgot az okos tévéjén, mert ő nem ért hozzá, úgyhogy átmentem. Furcsálltam, hogy a kislánya nem ugrál körbe, úgyhogy felmentem a szobájához, bekopogtam, de nem válaszolt. Gondoltam alszik, úgyhogy lementem az ofőmhöz gyorsan megcsinálni a tévét. Miután megcsináltam a tévét, hallottam, hogy jön le valaki a lépcsőn. A kislány volt az, pucéran, véres bugyival a kézében, és sírt... Engem észre sem vett. Kérdezte az ofőmtől, hogy miért vérzik a n***ja, hát... Meg sem bírt szólalni. Aztán a kislány észrevett, egy darabig csak nézett, aztán megijedt és elkezdte takargatni magát. Oda dobtam neki a kabátomat, hogy vegye fel. Nekem kellett felvilágosítanom, mert az apja teljesen lefagyott, gondolom a hírtől, hogy a kislánya nagylány lett. Eltudom képzelni, hogy mennyire ciki volt a kislánynak ezaz egész, ami történt. Még nekem is elég ciki volt... Amúgy egyedül neveli a lányát, gondolom nem világosította fel őt.

18/F

2017. márc. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

#11, Igen, sok baj van vele, de ha nem lenne menstruáció, akkor kihalna az emberiség. :D

#12, Ez egy elég durva történet. Az apja azóta már megbékélt azzal, hogy nagylány lett a kislánya? :D

2017. márc. 11. 22:07
 14/27 anonim ***** válasza:
66%
Kétlem. Ezt egy lányos apukának nehéz feldolgoznia. :D
2017. márc. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
86%
Hát nekem mikor megjött nm volt sémi extra ,de nagyon ki voltam bukva egész nap sírtam ,hogy mostmár lesz minden ugyan olyan minden de aztán beletörődtek és minden ment tovább én hülye maradtam ,nm komolyodtam meg ,pedig a barátnőm olyaikel ilyezketec hogy majd jól megvaltozok meg minden de semi 😊😋
2017. márc. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

#14, Igaz. :)

#15, Nagy nehezen, de sikerült ki silabizálnom amit írtal... Addig örülj, ameddig nem lesz kínos történeten. :D

2017. márc. 12. 11:50
 17/27 A kérdező kommentje:
Bocs, történeted*
2017. márc. 12. 11:50
 18/27 anonim válasza:
Hát igen #15os vagyok ,
2017. márc. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

#12, És hány éves kislány? :)

Amúgy valaki tud egy olyan oldalt ahol meglehet osztani kínos történetek? Azt megköszönném! :)

2017. márc. 12. 15:11
 20/27 anonim ***** válasza:
11 éves.
2017. márc. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!