Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lindynette nevű fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lindynette nevű fogamzásgátlót szedek lassan két hónapja, de ez az első eset, hogy szex után véreztem, úgy hogy már nem vagyok szűz. Nem menstruációs vérzés, még a levél felénél tartok. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 17. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
esetleg az együttlét alatt vagy után nem éreztél fájdalmat ott lent vagy a hasadban ? én akkor néha vérzek egy kicsit.
2016. ápr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De, volt egy-két pillanat, amikor igen. Nem fájt, inkább olyan kellemetlenebb érzés volt...
2016. ápr. 17. 14:46
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor lehet az miatt van , h megnyomta a méhszájad. minden esetre megkérdezheted a nőgyógyászod, lehet h két hónap után így jelez a szervezeted, h ez nem a jó gyógyszer számodra. de én ezt annak tudnám be h megnyomott egy kicsit a barátod.
2016. ápr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kicsit megnyugtattatok (:
2016. ápr. 17. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!