Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészek ciszta? Nem kaptam...

Petefészek ciszta? Nem kaptam tanácsot, utasítást az orvostól!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mai napon cisztát talált a nőgyógyászom (Tb-s) a petefészkemben. 10 hete szültem.

Azt mondta kezdjem el szedni a fogamzásgátlót és akkor majd nem lesz. Én ebben kételkedek...

Egy cisztával lenne tennivaló, nem????? Van itt olyan aki találkozott már ilyennel?

Tényleg van úgy, hogy nem kell piszkálni, felszívódik?



2017. márc. 9. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem okoz gondot, akkor valóban semmit nem kell vele tenni, csak időnként eljárni kontrollvizsgálatra. És igen, képes magától is elmúlni.

Amúgy a fog. gátló tényleg csökkenti a ciszta kialakulásának valószínűséget, szóval ezen az alapon akár jó is lehet rá.

2017. márc. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem rendszeresen vannak cisztáim, el szoktak múlni maguktól. Egyszer akarták kiszedni, műtét előtt pár nappal felszívódott.

Amígnem fáj, addig nincs vele gond, vagy magától, vagy menstruáció alatt fel fog szívódni. Egyébként javaslom a cickafark teát, segít, hogy hamarabb elmúljon.

2017. márc. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!