Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » éjszakánként gyakran elönt a...

éjszakánként gyakran elönt a vérzésem. Mással is volt ilyen? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Menzesz alatt elég gyakori, hogy éjszakánként elönt, olyannyira, hogy felébredek rá, és kb úszok a vérben (a fehéneműmről nem is beszélve...). Pedig éjszakai betétet használok (Always, vagy Libresse) még nappal is.


Nem egy nőgyógyásznál voltam már (magán), de nem kaptam érdemi választ. UH-on is voltam, melyből megállapították, hogy sok ciszta van a petefészkemben.


22n



2017. jan. 27. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy sokan foglyák lepontozni a válaszomat de elmondom hogy én mit használok .Nappalra éjszakára szuper méretű tampont helyezek fel, az első menzeszem óta tampont használok és nekem eddig nem okozott semmi egészségügyi problémát . Ha nagyon erősnek gondolom akkor szoktam betenni egy vékony betétet is a bugyimba éjszakára . Tudom hogy sokan úgy gondolják nem egészséges tampont használni éjszakára de én a betéttel mindig átáztam . Remélem segítettem neked :) 20L
2017. jan. 28. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csatlakozom Dead:s hozzászólásához, szuper méretű tampon + betét , az első 2 napot én is csak így "húzom ki" bár én annyira utálom a betétet, hogy van hogy inkább ébresztőt álllítok be , és inkább felkelek éjjel :)))
2017. jan. 28. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előzőkhöz. A tampon dobozára rá is van írva, hogy éjszaka is használható max. 8 órán át.
2017. jan. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%
Lehet furi de én kistesómtol szoktam elvenni pelenkát és abba alszok. Tudom kellemetlen de hát így nem áztatok el semmit.
2017. jan. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szülés utáni erős vérzésre inkontinencia pelenkát (Tena Lady Pants) használtam, az nem ázott át, pedig a szülés utáni 2 napban tényleg kegyetlenül ömlött belőlem.


Nem tudom, hogy azóta voltál-e már endokrinológusnál. A ciszták, erős vérzés oka lehet hormonális (ösztrogéndominancia, PCOS).

2020. okt. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!