Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alkalmatlan vagyok a tampomhas...

Alkalmatlan vagyok a tampomhasználatra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a problémám,hogy egyszerűen nem tudom normálisan felhelyezni a tampont. Tudom,hogy felfelé és hátrafelé,ahogy meg van írva. Amikor felteszem azt gondolom,hogy hű de jó,na most a helyén van. Mikor elkezdek utána sétálni,akkor érzem,hogy ott van,pedig hát nem kéne éreznem. Ugyanez van a leüléssel meg minden mozgásváltoztatásnál is. Egyszerűen érzem, mert nyilván nincs jól berakva. Hiába tolom fel teljesen (vagy szerintem teljesen),akkor is érzem,hogy ott van. (Nem vagyok szűz egyébként,szóval nem is lehetne a szűkség a probléma). Mit csináljak? Gyakoroljam tovább? Pár hónapja táncgála miatt is ezt a megoldást kellett választanom,de az egész napot végigszenvedtem. A lányok már alig tudták tovább magyarázni,hogy mit csináljak. Egyêbként nem erőltetném,de a strandolós osztálykiránduláson is meglesz és addig szeretnék gyakorolni :D

Szerintetek mit tegyek?

Köszönöm a válaszokat!



2017. márc. 11. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen koppig felteszed? Milyen fajtat, meretet hasznalsz?
2017. márc. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

a múltkor ob mini volt, most naturella mini

hát szerintem igen, de addig fogok próbálkozni és gyakorolni, amíg menni nem fog

2017. márc. 11. 15:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy szerintem igen :D

Addig toljad, amig nem erzed, hogy mar a mehszajadat nyomkodod vele. Nem tudom, ezen mit lehet bizonytalankodni, a sajat testedet csak ismered. Ha meg nem, akkor surgosen fogj hozza, es ismerd meg.

2017. márc. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
sikerüült!! :D ráéreztem a dologra, most már a helyén van :D
2017. márc. 12. 16:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Na latod nem olyan bonyolult dolog:D
2017. márc. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!