Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik olyan, hogy valaki...

Létezik olyan, hogy valaki alkalmatlan legyen párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
30 felett létezik ilyen? Vagy ez valami agyi defekt vagy lelki defekt? Hogy nem megy sehogy sem a hosszú távú kapcsolat, semmilyen téren? Lehet ezen változtatni és hogyan? Vagy attól van, hogy nem volt mintakép? Az okozhat ilyet? Aki sosem látott normális mintát családon belül, nem volt apa és az anyának nem volt több kapcsolata, nem volt semmi minta. Ez okozhatja vagy valami más?

2015. aug. 18. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen sajnos létezik, én ilyen vagyok, még csak barátaim sem voltak, azt meg elképzelni se tudom, hogy egy lánnyal 2 hétnél tovább bírjam, nálam az okozza, hogy antiszociális és unalmas ember vagyok, szerintem nem az okozza, hogy nem láttál mintát erre, ha valakit szeretsz és elég érdekes ember vagy, akkor meg kell tudnod őt tartani. Mennyi ideig tartott a leghosszabb?
2015. aug. 19. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1 év, de abban nem volt sex! Amiben volt abban csak 1,2 max 3 hónap. Furcsa az egész. Egyfajta frusztráltság van bennem. De mind ennek ellenére el vagyok egyedül, nagyon nem hiányzik senki. Csak arra volnék kíváncsi ez mennyire normális dolog? Nincs sexuális vágyam évek óta és nem kell férfi, nem kívánok családot. Nálam a baba téma is max olyan 27-28 éves koromban villant elő egy rövid időre, hogy de jó volna egy család, de aztán elapadt ez az érzés. nem tudom hogy az agyammal van valami gond, vagy a helyzettől is lehet ez az érzés, vagy valami bajom van? vagy mi ez? Változik ez vagy sem? Velem egykorú nők már oda vannak hogy gyereket akarnak, nálam semmi, olyan mintha nem működne bennem valami. Mi ez?
2015. aug. 19. 14:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Bizony, a családi minta okozhatja, de azért ez nem törvényszerű.
2015. aug. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!