Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha az esemény utáni tabi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az esemény utáni tabi miatti vérzés első napján kezdenék fogamzásgátlót szedni, az ugyanolyan hatásos, mintha "rendes" menstruáció első napján kezdeném? Tud erről valaki valamit?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem várj, ameddig rendeződik a hormonrendszered. Ezt a vérzést az esemény utáni provokálta, szóval fogalmam sincs hogyan járj el, de az én nőgyógyászom mindig mondja, hogy hívjam fel bármikor, ha kérdésem van,szerintem te is felhívhatod nyugodtan a tiédet és ő majd megadja a pontos választ :)
2011. febr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem várj néhány hónapot, mielőtt elkezded a fogamzásgátlót. Egy hormonbomba utáni még egy nem hiszem, hogy túl jót tenne a szervezetednek...
2011. febr. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!