Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló mellett ez...

Fogamzásgátló mellett ez normális?

Figyelt kérdés

Az első levél utáni szünetben járok (Jangee). A 3. napon megjött a vérzésem, eleinte nagyon kevés volt, de mára már teljesen olyan, mint amikor menstruáltam (tehát sok a vérzés, egyáltalán nem látok változást). Ráadásul 3.napja tart, pedig mindenhol azt olvasom, hogy jóval kevesebbnek és rövidebbnek kéne lennie. Ez normális, volt még valaki így? (Minden szemet rendesen beszedtem).

Előre is köszönöm a választ.



2017. márc. 12. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nincs, hogy fogamzásgátló mellett kevesebb és rövidebb vérzésnek kell lennie. Mindösszesen arról van szó, hogy lerövidülhet a vérzéses napok száma és csökkenhet a vérzés mennyisége a szedése mellett. De ez nincs így feltétlenül, ugyanis egyénenként változó, hogy kinél milyen hatást vált ki.

Tehát teljesen normális, hogy így alakul a vérzésed. Mert mindenkinek a szervezete máshogy reagál a fog. gátlóra.

2017. márc. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,csak megijedtem, hogy így esetleg nem hat 100%osan. Semmi mellékhatásom sincs tőle csak 3 napig barnáztam az első mensi után, de ennyi.
2017. márc. 12. 10:08
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Ez is normális. Nem minden nőnek változik a vérzés erőssége és hossza. Az csupán mellékhatás.

20N

2017. márc. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.:)
2017. márc. 12. 14:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is Jangee-t szedek.

Nekem a 4.napon szokott megjönni. A vérzés mennyisége és hossza ugyanannyi mint előtte. Nem lett kevesebb.

Normális igen így is. Nyugi!

22N

2017. márc. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod!!:)
2017. márc. 13. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!