Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy fogamzásgátló...

Normális, hogy fogamzásgátló mellett ömlik belőlem a vér?

Figyelt kérdés
2 hónapja szedem. Mind a két 7 napos szünetben ömlött belőlem a vér mintha normális mensim lenne. De ez hagyján... Lett egy halvány pozi tesztem mielőtt megjött volna(azért csináltam mert nem voltam túl fényesen) most nem tudom, hogy mi van de ez normális, hogy a megvonásos vérzésem is erős?? Valakivel beszélgettem erről, ő azt mondta lehet kémiai terhességem volt mind a két hónapban. Ez normális, járt már valaki így ? Igazából párommal nagyon szeretnénk kisbabát csak jelenleg még nem adottak a körülmények, várnunk kell még vele sajnos.. Csak ilyenkor meg fáj a szívem, hogy lehet megfogan a kis csöllség és ennyi.. Jövőhéten hétfőn kell menjek nőgyógyászhoz mert ugye tabinál 3 hónaponta kell menni.
2016. nov. 7. 18:41
 1/5 A kérdező kommentje:
*csöppség
2016. nov. 7. 18:42
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért nem mégy az orvosodhoz? Mert valószínügg, hogy cisztád van - az okozhat pozitív tesztet meg erös vérzést -, de lehet más probléma is.
2016. nov. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
En is cisztara tippelnek, nezesd meg magad minél hamarabb!
2016. nov. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Augusztus végén voltam hasi és hüvelyi uh-n, mindent rendben találtak. Maj jövőhét hétfőn rendel csak a doki akkor fogok elmenni.
2016. nov. 7. 19:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt alapos hematológiai kivizsgálás a fogamzásgátló felírását megelőzően ?
2016. nov. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!