Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segített valakinek a méhpempő...

Cintikebabby kérdése:

Segített valakinek a méhpempő a megtermékenyülésben?

Figyelt kérdés
Sziasztok babát szeretnék a párommal 3 hónapja próbálkozunk ajánlották a méhpempőt szivesen kiprobalnam tapasztalatok? Volt akinek kifejezetten ez segített? Én egy 100 grammos üveget néztem ki napi 1-2 grammot irnak belőle kúra szerüen verzes ideje alatt nem kell szedni akkor ha 30 napos honapot nezek példának 25 napot szedem még ha 2grammot is eszek belőle az 50gramm egy honapra ez 2 honapig elég. A kérdésem ezzel még a következő hogy kell egy két hónap mire kifejti a hatását vagy szinte napok alatt képes rá? Vagy kinek mennyi idő kellett?

2017. márc. 12. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálkozzatok inkább a kamatyolással a statisztikák szerint az hatásosabb.
2017. márc. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz normálisan hozzá szolni akkor inkább ne is tedd.... Nekem a méh nyálkahártya vastagsággal van a baj amit segit megvastagitanina méhpempő ezért nem esek teherbe nem azért mert nem csináljuk..jézusooom! Fogalmatlan bunkók miért szolnak hozzá ha azt se tudják miről van szó??? Ha tudni akarod 2-3 naponta "kamatyolunk"..... Az eszem megáll...
2017. márc. 12. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!