Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A képen látható üvegben...

A képen látható üvegben méhpempő van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. 23 éves vagyok és a hormonháztartásom teljesen felborult miután a fogamzásgátlót abbahagytam. Gyógyszeres kezelések után vagyok, de a menstruációim még mindig 10 napig tartanak. Palástfű teát iszok ebben a hónapban, de a méhpempőről is rengeteg jót olvastam. Találtam itthon egy üveggel, mert sok mézet és egyebet tartanak a szüleim, de nem vagyok benne biztos, hogy ez kimondottan méhpempő, mivel még soha életemben nem kóstoltam és az állagáról is csak olvastam. Megkóstoltam, a hideg kamrában állt így össze van "érve", állaga darabkás, csomós, íze édes.

Ez méhpempő, vagy köze sincs ahhoz?

Előre is köszönöm a válaszokat!


Képek róla:


[link]


[link]


[link]



2016. okt. 31. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Szia.

Èn mehesz vagyok , szerintem messze van ez a pempőtől.

Ez sima mez, csak ugye 1-2ev utan foleg huvos helyen bekristalyosodnak.

Tegyel vizet labosba forrald fel (aztan hagyd takarekon h meleg maradjon, abba bele ezt az uveget es felfog engedni par ora alatt a meleg hatasara. Vagy tedd radiatorra ami 2-3napig folyamatosan forro.

2016. okt. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Elobb elkuldte bocsi.

Szoval.

De nem kizart h mehpempo, mert hasonlit. Ha kiengeded es ugyanilyen szinu lesz, zavaros vajas allagu/ kremes vagy ilyesmi. Akkor viszont pempo!:) remelem segitettem.

2016. okt. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Nagyon köszönöm a hozzáértő válaszod!

2016. okt. 31. 11:29
 4/8 A kérdező kommentje:

Végül valóban méz volt és nem méhpempő. :( Felforralt vízben melegítettem és így bebizonyosodott, hogy csak be volt kristályosodva. Mindenesetre a méhpempőről nem mondok le, rendeltem egyet. :)

Köszönöm mégegyszer!

2016. nov. 1. 12:14
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

A mèz is mindig jór tesz. Hasznos a is.

:)

2016. nov. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
A tiszta méhpempőt egészen pici tégelyben árulják. Érdemes lefagyasztani, ha eredetit veszel. Ha mézzel van keverve, akkor is hűtőben kell tárolni. A tiszta méhpempő íze nem túl kellemes, nem édes, enyhén savas, émelyítő.
2016. nov. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%
A méhpempőt a méhek termelik, ezzel etetik a királynőt. Az ára nagyon borsos! Csak hozzáértő hiteles méhésztől vásárold,aki kimondottan ezzel foglalkozik!
2016. nov. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
7# ez csak rèszben van ìgy bár lènyegtelen a kerdes ugysem ez volt. De majdnem maximalisan igazad van!:)
2016. nov. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!