Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellfeszülés menstruació...

Mellfeszülés menstruació előtt es közben?

Figyelt kérdés

A msnstruációm megelőzőleg fájt a mellem, de ez általában megjelenéskor el szokott múlni. Most itt vagyok 3.napon, a mellem még mindig feszül/fáj. Ez normális ilyenkor?

(Kapcsolatban vagyok, és rendszeresen élünk nemi életet. Nagyon szoktunk figyelni, de lehetséges hogy valami elkerülte a figyelmünk?)



2017. márc. 13. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Normális menstruáció alatt a mellfájdalom.

Mi kerülte volna el a figyelmeteket?

20N

2017. márc. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

például kilyukadhatott a gumi..?

már 3 napja elmúlt a mensim, de a mellfeszülés/fájdalom továbbra is jelen van. Valamint nőttek is a melleim... Fogamzásgátlót szedek egy hete, azonban ez már a pirulák előtt is így volt, így nem tudom mennyi köze van hozzá.

2017. márc. 19. 06:40
 3/3 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok, lehet azért van ez mert nő még a mellem? Vagy ennek sem kéne ennyi ideig fájnia?
2017. márc. 19. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!