Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nemiszervemnél van egy kis...

A nemiszervemnél van egy kis "folt" nincs kidudorodva, olyan mint egy barna anyajegy, mi ez? Szemölcs? Bár ezt kétlem, amúgy semmi bajom nincs, először azt hittem, hogy sem borotválástól, de aztán még mindig itt van

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
ha úgy néz ki, mint egy anyajegy, akkor anyajegy
2010. máj. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és most alakult ki? mert végülis nem konkrétan a rendes bőrömön van, amin szőr nő, hanem a nagyajkam alján, a tövénél, ahol nincs ugye...
2010. máj. 10. 21:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Ott is lehet anyajegy, nekem a szájpadlásomon van.
2010. máj. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
akkor hiszek nektek, de majd megmutatom nőgyógyásznak, vagy ne neki mutassam? csak furcsa, hogy 19 évesen jön ki rajtam :)
2010. máj. 10. 21:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem van egy pár anyajegyem, szerte a testemen, szinte mindenhol. De mindig látok újakat, egy-egy régi egyszercsak eltűnik...Szerintem nincs gond ezzel.
2010. máj. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!