Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 12 vagyok a herém alatt már...

12 vagyok a herém alatt már nagyon régóta van 1 anyajegy és ez olyan nagy kidudorodó és a vége barna az baj? Mit csináljak ha igen?

Figyelt kérdés
2009. nov. 30. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
menj el vele bőrgyógyászhoz! nem ciki...
2009. nov. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fordulj bizalommal egy bőrgyógyászhoz, nézesd meg vele, ő meg tudja válaszolni, hogy kell-e kezdeni vele valamit. Tudom, hülyén hangzik, hogy egy ilyen intim helyet kell megmutatnod, de hidd el, nem ez lesz az első, amit látni fog. És inkább hamarabb fordulj hozzá, mint hogy később komoly probléma legyen!
2009. nov. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de baj??
2009. nov. 30. 21:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Na, épp erre a kérdésedre fog választ adni. Ha baj, akkor majd le kell szedni, ha nem baj, akkor maradhat a helyén. Ezt mi nem tudjuk neked látatlanban megmondani. Később lehet baj, kóros sejtburjánzás léphet fel. Na ezért kell elmenned.
2009. nov. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
mi az a sejt micsoda?
2009. nov. 30. 21:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Sejtburjánzás: a sejtek elkezdenek kóros mértékben (gyorsasággal) szaporodni.
2009. nov. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
elrákosodhat
2009. nov. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hali!


Milyen régóta van ott az az anyajegy?

Kb. körül tudod írni, mekkora?

Téged ez zavar vmiben, vagy vmiért?

Befolyásolja ez az anyajegy az önbizalmadat?

2009. dec. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
...amúgy a bőr- és nemi beteg gondozót ajánlanám figyelmedbe. Nem tudom vtál-e már ott, vagy elmentél-e azóta megnézetni, és mit mondott rá a doki?
2009. dec. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!