Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudnám előbbre hozni a...

Hogyan tudnám előbbre hozni a menstruációt? Esküvő miatt kellene!

Figyelt kérdés
Májusban lesz az esküvőm, pechemre pont a menstruáció közepére esett az időpont, igy előbbre szeretném hozni valahogy. GYÓGYSZER KIZÁRVA, mert betegség miatt nem szedhetek. Késleltetni szintén nem szeretném, biztonsagosabbnak érzem, ha inkább előtte túl leszek rajta. Valakinek valami ötlet?

2017. márc. 15. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Bocsi.
2017. márc. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Állítólag a sport meghozza az eredményt. Képzeld,én eddig akárhányszor előrébb akartam hozni,gyertyát álltam percekig,és másnap megjött. Nem tudom másnál is hatásos e,de nálam igen. Sok boldogságot!
2017. márc. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen pechet :/ sajnos én se tudok semmi bevált módszerről.
2017. márc. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sehogy nem tudod. Felteszel egy tampont, alá teszel egy betétet, beveszel egy fájdalomcsillapítót. Ennyit tudsz tenni. Lehet kísérletezni házi gyógymódokkal, de szerintem felesleges.

20N

2017. márc. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ennyivel előtte szerintem már nagyon elkéstél erre gondolni. Fél évve előre szokták ajánlani, ha 1 hétnél többet kell tolni. A fogamzásgátlóvel szoktak variálni, de hátrébb tolni szokták általában szép fokozatosan. Kérdés, hogy a gyógyszer úgy általában kizárva, vagy 2-3 hónapig szedheted-e, csak emiatt. Meg milyen gyógyszert nem szedhetsz? Csak a fogamzásgátló? Mi a helyzet Norculuttal? Milyen betegség miatt nem lehet ilyet szedni? Véralvadási zavarod van? Menj el egy nőgyógyászhoz, lehet lesz jobb ötlete.
2017. márc. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!