Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rozmaring tea, meleg fürdő?...

Rozmaring tea, meleg fürdő? Van valami, ami garantáltan előbbre hozza a menstruációt?

Figyelt kérdés

Eddig mindig pontosan jött meg, az utóbbi fél évben gyönyörűen, előre láthatóan, aztán pont most, az esküvő előtt 2 hónappal megbetegedtem és 5 napot késett, ami miatt elvileg a naptár kiszámolta, hogy az esküvő napján még bőven benne leszek a tutiban. Másnap indulunk nászútra, 10 napra, szóval jó lenne előbbre hozni.


Vagy attól, hogy most egyszer elcsúszott 5 napot, a következő hónapban megjöhet még normál időben? Mert amúgy most görcsöltem meg éreztem, hogy meg fog jönni, amikor vártam, a szokásos módon, csak maga a vérzés jelentkezett 5 nappal később.


Fogamzásgátlót nem szeretnék szedni csak ezért, egyébként is azt mondják, hogy 2-3 hónap kellene ahhoz, hogy beálljon rendesen, annyi időm meg már nincs (mához 2 hónapra lesz kereken az esküvő).


Köszi előre is!


2017. márc. 13. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

Elvileg ha sok citromlevet iszol hamarabb megjon.

Ami keslelteti az a zold almas cigi, vagy is en sok lanytol ugy hallottam.

Nekem ha megvan es sok alkoholt fogyasztok nagyon gyorsan elmulik.

2017. márc. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%

A citromlé elvileg pont késlelteti. De ez is inkább csak amolyan urban legend.

Kérdező, nem tudok ilyen módszert. Meleg fürdő esetleg akkor meghozhatja, ha már nagyon aktuális, mert fokozza az alhasi vérbőséget, de gyanítom, neked ilyen 1-két nap nyereség még nem lenne elég.

2017. márc. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A menstruáció akkor jön amikor akar :/ nincs beleszólás. Persze kipróbálni lehet amiket írtál, ártani nem árt. De nem is garantált hogy segít.
2017. márc. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!