Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti hány betétet használtok el...

Ti hány betétet használtok el egy erős/normál napon? Ha már csak barnátok van 2-3 napi betéttel be mertek rakni mini tampont?

Figyelt kérdés
Amit kiveszel az számít, tehát amot este beraksz az már a kövi naphoz megy. Nekem gyenge az utóbbi időben (végig, nem csak amikor már eláll) így csak napi (az előbb leírtak szerint) 3 fogy el, amikor rendesen megvolt napi kb 5-6 volt. Sajnos még nem állt be. 13l
2017. márc. 15. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Napi 1 szárnyas betét, napi 1 éjszakai betét és napi 2-3 mini tampon a "fogyasztásom". A szárnyas csak azért van bent, hogy ha nincs lehetőségem időben cserélni a tampont, felfogja a szivárgó vért. Este az éjszakai betét ideje alatt nem használok tampont, csak napközben.

20N

2017. márc. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem tamponra 'biztonsag' miatt nincs szuksegem, sosem volt kimondottan eros verzesem. Minel kevesebbszer szeretek cserelni, szoval mindig 'tele' hagyom, a sok cseppeseket veszem meg, es igy hasznalok eros napon 4-5ot, atlagoson 3.
2017. márc. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én csak betétet használok.

Amikor nem szedtem fogamzásgátlót, akkor volt, hogy 7-8 betét is elfogyott erősebb napon. Gyengébben meg 3-4.


Most, fogamzásgátlóval kevesebb vért veszítek. Gyengébb napokra elég 1, erősebbekre meg max. 3, de van, amikor elég 2 is.

2018. jún. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!