Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » El nem múló kellemetlen szagú...

El nem múló kellemetlen szagú hüvelyi folyásból sikerült már valakinek kigyógyulnia?

Figyelt kérdés

Állítottak már mindenfélét. Hogy szexuális úton terjed, hogy nem jó a higiéna avagy nem jól törlök nagy wczés után... Hát szerintem meg egyik sem, már kiakadok hogy a 21. században nem tudnak kigyógyítani ilyet.

Szeretnék segítséget kérni, nagyon megköszönném.

19/L

Ja és bocsi hogy ide írtam, de itt reménykedek csak válaszban.



2017. márc. 15. 20:27
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Írtam feljebb, 19, miért fontos?
2017. márc. 19. 09:22
 12/19 A kérdező kommentje:
Megint kaptam újabb kúpot, ilyen már nincs..... ;(
2017. ápr. 7. 11:02
 13/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, a gyógyszeres kúpok után használsz probiotikumos kúpot is, ami visszaállítja a hüvelyflórát?Talán ez segítene..
2017. ápr. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Már egyszer volt olyanom igen, az antibiotikum után szedtem vagy 3 héttel. Most megint bacilus ellen van kúp, de kétlem hogy ez után felírna probiotikumos kúpot is. Majd rákérdezek erre is, köszönöm a segítséget. :)
2017. ápr. 8. 09:51
 15/19 anonim válasza:
nekemis ugyan így volt akar mit csináltam nem múlt el a kellemetlen szag, és olvastam h a cickafark tea jó minden ilyesmire és nekem tényleg segített azóta elmúlt a kellemetlen szag szerintem próbáld ki.
2017. ápr. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Húha nagyon szépen köszönöm, mihelyst elfogy a kúpom és még mindig fennáll a probléma kipróbálom. :) Aranyosak vagytok.
2017. ápr. 10. 13:18
 17/19 anonim ***** válasza:
Bakterialis vaginozis nem merult fel az orvosnal? A sajat tapasztalatom alapjan nekem annak hangzik. Szex utan kulonosen rossz a helyzet.Enyhebb viszketes is volt de nem olyan durva mint a huvelygombanal,illetve kiutes se jelentkezett,onnan tudtam h nem az. Ulofurdokkel(tengeri so,ecet,szodabikarbona es teafaolaj persze mind kulon-kulon,ezen kivul az almaecetet irjak sokan) es teafaolajos tamponnal.Az etkezesre is figyelni kell,kerulni a cukrosat, jo a hagyma es a joghurt elméletileg. Vegul kb masfel honap utan elmult, szerintem vegul a teafaolaj segitett leginkabb mert az volt az utolso amit kiprobaltam.
2017. ápr. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ja igen es ha az amit fentebb irtam akkor nem kotelezo tartozkodni a szexualis elettol, hiszen nem fertoz.
2017. ápr. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. :)

Nem merült fel bakteriális vaginózis. Az utolsó kenet arról árulkodott hogy elmúltak a bacilusok egy kivételével. Sokat javult a folyás, de még biztos voltam benne hogy nincs rendben. Szóval nem lepődtem meg hogy még egy maradt... A doki adott erre kúpot, május végén tud újra törletet venni majd. Még most sincs rendben a szaga, bízom benne hogy május végére megszűnik.

2017. máj. 2. 14:10
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!