Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 8-napja tartó menstruáció...

8-napja tartó menstruáció volt már valakinek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A kérdésem azzlene hogy ma van a 8-ik napja hogy meg van a menstruációm a mennyisége nem csökken. Januárban volt egy vetélésem azóta ez a második menstruációm. Februárban 5-6 napig volt még normálisan. Most meg olyan a vérzésem mint a menstruáció 2-3 napja szóval az az erős. Csak arra lennék kíváncsi hogy volte valakinek hasonló és hogy mi okozzta. Orvoshoz jovoheten tudok csak menni ha addig nem múlik el. Válaszát előre is köszönöm


2017. márc. 16. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is most van/volt az első vérzésem a vetélés óta, és nekem is baromi erős volt, erősebb, mit maga a vetélés. Nekem is 8. napja van meg, de nálam ez még belefér.

Hány hetesen vetéltél el, volt UH utána?

2017. márc. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia elsőnek is köszönöm a választ. Nekem a második a vetélés óta. 6 hetesen veteltem el
2017. márc. 16. 10:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Jaj, tényleg írtad már a kérdésben is, hogy ez a 2., elnéztem.

Szerintem 1-2 napot még várj, de ha nagyon nem mérséklődik, nézesd meg magad inkább egy dokival.

2017. márc. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt már 10 napig is. Bár akkor az utolsó 3 nap csak barnás volt.

Nekem semmit se mondtak rá. Bár én endometriozis ra gyanakszik a többi tünettel együtt.

Többször volt mar hogy ilyen "sokáig" volt meg.

Neked nem lehet hogy a vetéléstől van most?

2017. márc. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!