Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhfájdalom és szúrkálás...

Méhfájdalom és szúrkálás mitől lehet? Méhgyulladás esetleg terhesség is lehet?

Figyelt kérdés
Menstruáció után kb. 1hétre több napja már, hogy szúrkálást érzek a hüvely felöl és fájdalmat érzek a méhemben. Sokszor alig bírok menni és a leülés is fájdalmas.

2017. márc. 17. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet gyulladás is.

Menj el orvoshoz ez nem játék.

Nekem is volt már gyulladásom én sírni tudtam volna a fájdalomtól. Mindenhogy fájt. Ha ültem, ha feküdtem, pisiltem, mentem, pihentem...

2017. márc. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hasonló fájdalmaim voltak, amikor petefészek cisztám volt. Bármi lehet, még méhen kívüli terhesség is, mindenképp menj el orvoshoz!
2017. márc. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem fáj a petefészkem se és semmi görcsöm sincs. Cisztám már volt sokszor, de az nem ilyen. Még azt se mondanám peteérésem van, mert akkor a petefészkem szokott szurkálni pár alkalommal. Kicsit gyanakszom terhességre is minimális fehér folyásom van, igaz a mensi 5napján voltam a párommal kúppal védekeztünk
2017. márc. 17. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!