Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Május 24-én spontán vetélésem volt kb. 11 hetesen. Orvos javaslatára már az első ciklus után bele is vágtunk a következő babácskába. Most vasárnapra nem várom. Múlt héten voltak kisebb menzi fájdalmak és hétvégén egy barna pöttyöm. Tegnap estére megint egy barna pötty és ma szúrkál a hasam. Szerintetek mi lehet? Reménykedhetek még szerintetek?

2014. júl. 25. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem reménykedhetsz :) Ha van teszted, akkor kíváncsiságból megcsinálhatod, lehet, hogy a 12. dpo-n már mutat valamit.
2014. júl. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, mindenképpen reménykedhetsz, ezek jó jelek!!! Kíváncsi vagyok a vasárnapi tesztedre! :) Viszont az is benne van, hogy a vetélés miatt a hormonjaid kicsit megbolydultak, és emiatt voltak ezek a dolgok. De én azért nagyon szorítok!!! :)
2014. júl. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Képzeljétek megjött akkor elég durván... a következő nem várt nem is jött, de kiderült, hogy 8 hetes terhes vagyok. Azóta megvan a pici fiam 2,5 hónapos :D
2015. jún. 17. 08:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Nahát, gratulálok!! Örülök, hogy írtál, sok boldogságot a fiadhoz :)
2015. jún. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!