Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nem steril vatta használható...

A nem steril vatta használható intim részhez?

Figyelt kérdés
Elküldtem a férjem vattát venni, de rá van írva hogy nem steril gyógyászati célra, sebkötözésre nem használható. Most ez akkor mit jelet? Bocsi de én azt hittem, hogy alapból steril. Teafa olajat szeretnék rácseppenteni és betenni a bugyiba, de ha nem steril, hozzá érhet a nemi szervemhez?
2017. márc. 17. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Használható igen. A nem steril alatt értik azt, hogy úgy nem steril mint pl egy műtő és a műtét alatt használatos steril dolgok.

Tiszta, érintetlen az a vatta, de nem annyira, hogy te egy frissen műtőt beteg sebét kezeld vele.

2017. márc. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a bugyidba akarod betenni akkor nyugodtan tegyed. Ezelőtt 30-40 éve a nők vattát használtak menstruáció alatt. *
2017. márc. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

Szerinted a tisztasági betét amit használsz az steril?

30 évvel ezelőtt nem is voltak betétek meg tampon.Minden nő vattát használt azokon a napokon.Semmi bajod nem lesz tőle ha nem steril.

2017. márc. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen még én is gyerekkoromban használtam vattát menstruációhoz, de akkor még nem foglalkoztam ilyennel, hogy steril-e vagy sem. Valószínűleg az is ilyen vatta volt, akkor nyugodtan használom. Köszi mégegyszer :)
2017. márc. 17. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!