Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aflamin rapid por használható...

Aflamin rapid por használható erős menstruációs görcsökre?

Figyelt kérdés

Algoflex van csak itthon de az nem igazán szokott ilyenkor segíteni rajtam. Erre az aflaminra meg rá van írva hogy menstruációs fájdalmakra is jó de eddig még sose hallottam hogy bárki ezt szedné görcsök ellen. Fölöslegesen meg nem akarom bevenni mert elég erős gyógyszernek tűnik(mama kapta nemrèg fogfájásra de mégse használta). Szóval van bárkinek ezzel kapcsolatban tapasztalata? És ha igen akkor napi 1x használjam vagy többször?

Előre is köszi a vàlaszokat!



2016. júl. 3. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a Meristin-t használom erősebb menstruációs görcsökre, nem panaszkodom rá, nálam hatásos.

Ismered azt a görcsoldót és használtad is már?


19/L

2016. júl. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem ismerem de lehet kipróbálom mert eddig mindig gyógyszer nélkül szenvedtem.

Viszont most nem tudok gyógyszertárba menni. Ezért kérdezem hogy az Aflamin jó-e mert csak ez van itthon és már kezdek beleőrülni a fàjdalomba...

2016. júl. 3. 13:05
 3/5 anonim ***** válasza:
A Meristint 2013-ban törölték a törzskönyből, ezt már nem lehet kapni. Az Aflamin inkább ízületi fájdalmakra, fogfájásra van, de általános fájdalomcsillapítóként is lehet használni, görcsoldásra viszont nem lesz jó. 1 tasakkal bevehetsz nyugodtan, a semminél jobb lesz. Ha valakit meg tudsz kérni, menjen el egy ügyeletes patikába No-Spát venni és valami ibuprofen tartalmú gyógyszert (Algoflex, Advil). - dr. Nagy Ferenc gyógyszerész-
2016. júl. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Aflaminból tabletta vagy por teljesen mindegy, egyet vegyél be. Görcsoldásra pedig csak a Drotaverin-Chinoin vagy a No-Spa lesz jó. Most látom, hogy van otthon Algoflex is, ezt már az Aflamin mellé nem szabad bevenni.
2016. júl. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszt! Akkor mindenképp veszek no-spa-t.

Bevettem az Aflamint mert annyira görcsöltem már ès kb fél óra múlva minden bajom elmúlt szóval hatásos ez is a maga módján, és még így 9 óra elteltével se tért vissza a fájdalom.

2016. júl. 4. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!